Preview Mode Links will not work in preview mode

4D Pavla Šímy


Aug 24, 2022

Budeme se mít za nového prezidenta líp?

Po téměř 20 letech dvojobdobí Václava Klause a Miloše Zemana si budeme moci volit za prezidenta poprvé někoho jiného než podevadesátkového politika. Jedním z přibližně třicítky možných kandidátů na příštího českého prezidenta je i ekonomka, bývalá rektorka Mendelovi univerzity v Brně, Danuše Nerudová.

V nejnovějším dílu 4D probíráme témata budoucnosti Česka. Tématy jsou například klimatická a ekonomická krize , genderové problematice nebo o její poměrně úspěšné prezidentské kampani - to vše v skoro hodinu a půl v jejím z nejdelších rozhovorů paní kandidátky.

**PARTNEŘI EPIZODY**

Mr. Gugu & Miss Go ti dává možnost vystoupit z davu. Dokázat, že jsi připraven na kompromisy stylu. Vyjádřit se svým outfitem. Gugu Style kombinuje kvalitu a emoce. Ať už žiješ kdekoliv, ať už se jmenuješ jakkoliv, ať jsi nebo chceš být kýmkoliv - s Gugu jsi sám sebou. Svou jedinečnost můžeš ukázat tisíci způsoby. Nejlíp ale oblečením, co máš na sobě. Teď si tě všimnou i v davu. Už nikdy anonymní. POKUD NA WEBU POUŽIJEŠ KUPÓN “4Dpodcast”, ZÍSKÁŠ SLEVU 15 % NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ (může být kombinováno s dalšími slevami). mrgugu.com

SmartEmailing je spolehlivý nástroj pro chytrý e-mailing a marketingovou automatizaci. Jedná se o uživatelsky jednoduchou, technicky vyspělou aplikaci. Umožňuje odesílání e-mailových kampaní, ale i tvorbu šablon, sbírání kontaktů z webu nebo tvorbu automatizovaných e-mailů. Součástí jsou i přehledné statistiky, kde si prohlédnete, kdo čte a kliká na vaše e-maily. K dispozici tým profesionálů, včetně zákaznické podpory, který pomůže se vším potřebným.

-

Zavětřili jste v mediálním světě bullshit? Dejte nám vědět na

Facebook - https://www.facebook.com/4DPavlaSimy

Instagram - https://www.instagram.com/4dpavlasimy

WTF momenty 4D podcastu - https://www.youtube.com/channel/UCxgf...

Nenatáčíme jedno líbivé téma za druhým, na každé epizodě bušíme několik dní až týdnů.

Pokud naši snahu chcete podpořit, najdete 4D na Patreonu. https://www.patreon.com/4DPavlaSimy

Kontakt: richard.dyntera@pavelsima.cz