Preview Mode Links will not work in preview mode

4D Pavla Šímy


Oct 5, 2022

Chcete cestovat kolem světa zadarmo nebo žít bez peněz? Tak to pokračujte ve čtení.
Po štaci nejdříve jako mluvčí OSN a poté jako koordinátorka v uprchlickém táboře, kde vyhořela, se následně vydala na svatojakubskou pouť do Santiaga de Compostela.

Po 800km dlouhé pouti se ale rozhodla, že už se do běžného života nevrátí. Od té doby žije mimo systém, nepotřebuje peníze, práci nebo další “výmysly” naší doby.

Řeč je o 34leté Radce Valové, která se stala hostem 13. epizody podcastu 4D Pavla Šímy. Pavla v nejnovějším díle 4D třeba zajímalo, jak se žije mimo matrix, co člověk žijící v alternativní komunitě dělá celý den, jak se živí anebo co jí.

Může člověk žijící mimo “realitu” být šťastnější?

*PARTNEŘI EPIZODY*

Mr. Gugu & Miss Go ti dává možnost vystoupit z davu. Dokázat, že jsi připraven na kompromisy stylu. Vyjádřit se svým outfitem.
Gugu Style kombinuje kvalitu a emoce. Ať už žiješ kdekoliv, ať už se jmenuješ jakkoliv, ať jsi nebo chceš být kýmkoliv - s Gugu jsi sám sebou. Svou jedinečnost můžeš ukázat tisíci způsoby. Nejlíp ale oblečením, co máš na sobě. Teď si tě všimnou i v davu. Už nikdy anonymní.
POKUD NA WEBU POUŽIJEŠ KUPÓN “4Dpodcast”, ZÍSKÁŠ SLEVU 15 % NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ (může být kombinováno s dalšími slevami).
mrgugu.com
-
SmartEmailing je spolehlivý nástroj pro chytrý e-mailing a marketingovou automatizaci.
Jedná se o uživatelsky jednoduchou, technicky vyspělou aplikaci. Umožňuje odesílání e-mailových kampaní, ale i tvorbu šablon, sbírání kontaktů z webu nebo tvorbu automatizovaných e-mailů. 
Součástí jsou i přehledné statistiky, kde si prohlédnete, kdo čte a kliká na vaše e-maily. K dispozici tým profesionálů, včetně zákaznické podpory, který pomůže se vším potřebným.


-


Zavětřili jste v mediálním světě bullshit? Dejte nám vědět na
Facebook - https://www.facebook.com/4DPavlaSimy
Instagram - https://www.instagram.com/4dpavlasimy

Nenatáčíme jedno líbivé téma za druhým, na každé epizodě bušíme několik dní až týdnů.
Pokud naši snahu chcete podpořit, najdete 4D na Patreonu. https://www.patreon.com/4DPavlaSimy

Kontakt: richard.dyntera@pavelsima.cz

#4d #podcast #4dpavlasimy #valova